پایان فیلمبرداری و تدوین فیلم زیرپل و بیگانه در خانه در فردیس

کرج-ایرنا-رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فردیس، گفت که فیلمبرداری و تدوین فیلم زیر پل و بیگانه در خانه به کارگردانی مهدی(محراب) نوزراده در این شهرستان به پایان رسید.

جان محمد خوب پور روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این اثر سینمائی، دومین تله فیلم تولید شده با مشارکت و حمایت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فردیس جهت عرضه در شبکه نمایش خانگی و اکران عمومی است.
وی ادامه داد: موضوع این فیلم درخصوص پرداختن به اثرات منفی مواد مخدر ،حجاب عفاف و ماهواره می باشد در عرصه روابط افراد و اجتماع است که سعی شده است با زبان هنر و بصورت غیرمستقیم به این موضوع پرداخته شود و بزودی ضمن عرضه در شبکه نمایش خانگی، جلسه نقد و بررسی این فیلم با حضور هنرمندان و هنردوستان مدعو و عوامل فیلم و مسئولین شهرستان فردیس در محل فرهنگسرای ولایت فردیس برگزار خواهد شد.
وی گفت : این تله فیلم در ٢١ شهریور مصادف با روز سینما در فرهنگسرای ولایت اکران می شود.
وی در تشریح چگونگی تولید این فیلم سینمائی افزود: این فیلم با نویسندگی و کارگردانی محراب نورزاده از هنرمندان توانمند عرصه سینمائی استان البرز است که پس از انجام توافقات و مراحل اخذ تائید فیلمنامه و مجوز فیلمبرداری آن صورت پذیرفت و منتخبی از علاقه مندان و استعدادهای سینمائی شهرستان فردیس برای بازیگری در این مجموعه انتخاب شدند که در کنار چهره های شاخص سینمائی کشور به ایفای نقش پرداخته اند .
جان محمد خوب پور گفت: تمام مراحل فیلمبرداری این تله فیلم در سطح شهرستان فردیس و از جمله بخشهائی از آن در مجتمع فرهنگی و هنری ولایت صورت گرفته است .
7417/1535

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال