44 گوشی هوشمند قاچاق در سنندج کشف شد

سنندج - ایرنا - فرمانده انتظامی استان کردستان گفت: خودروی حامل 44 گوشی تلفن هوشمند قاچاق طی یک عملیات توسط ماموران پلیس آگاهی در سنندج توقیف شد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار علی آزادی روز دوشنبه اظهار داشت: در راستای مبارزه با پدیده شوم قاچاق کالا، ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا پلیس آگاهی استان حین کنترل خودروهای عبوری در محور ورودی سنندج به یک خودروی وانت مزدا مشکوک شدند.
وی با بیان اینکه با هماهنگی مراجع قضایی خودروی مورد نظر متوقف و تحت بازرسی قرار گرفت، اضافه کرد: در بازرسی از داخل خودرو 44 دستگاه گوشی همراه قاچاق که بطور ماهرانه ای جاسازی شده بود، کشف شد.
فرمانده انتظامی کردستان با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش این تعداد گوشی همراه را بیش از یک میلیارد و 500 میلیون ریال برآورد کردند، افزود: در همین راستا پرونده ای تشکیل و راننده به همراه کالای قاچاق کشف شده برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع ذیصلاح شد.
سردار آزادی یادآور شد: پلیس با قاطعیت با قاچاقچیان و مخلان امنیت اقتصادی کشور مبارزه و در راستای اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولیدات داخلی با قدرت و تمام توان خود اقدام خواهد کرد.
6108/9102

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال