نماینده ولی فقیه در کردستان:

مانع از رسوخ فرهنگ فاسد غرب در قلب جوانان شویم

سنندج - ایرنا - نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: دستاوردهای انقلاب برای آگاهی بخشی به جوانان منتقل شود و اجازه ندهیم فرهنگ فاسد غرب در قلب و روح آینده سازان کشور رسوخ کند و آنان در دام فتنه های دشمن گرفتار شوند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، آیت الله سید محمد حسینی شاهرودی روز یکشنبه در جلسه نهایی ستاد چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی اظهار داشت: برگزاری برنامه های دهه فجر امسال و جشن پیروزی انقلاب به دلیل اینکه دشمن با ترفندهای خود بیشتر از گذشته بر روی به چالش کشیدن این نهضت مانور می دهد باید با سال های گذشته متفاوت باشد.
وی افزود: قبل از انقلاب برخی از کشورها در زمینه های مختلف از ما پیشرفته تر بودند اما امروز با نگاهی کوتاه به دستاوردهای انقلاب در می یابیم که پیشرفت های ایران اسلامی با کشورهای منطقه فاصله ای چشمگیر دارد و حتی در بسیاری حوزه ها در سطح جهانی جزو سه یا چهار کشور اول جهان هستیم.
نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: برکات و ثمرات انقلاب نه تنها به ایران اسلامی بلکه به بسیاری از کشورها و ملت های دیگر که تحت ستم بودند نیز رسیده است و تمام آحاد جامعه بویژه جوانان حق دارند از این دستاوردها و پیشرفت ها اطلاع پیدا کنند.
وی با تاکید بر اینکه جوانان باید بدانند که انقلاب چه بلایی بر سر دشمنان اسلام آورده است، افزود: امسال در برنامه های فرهنگی بیشتر به معرفی اصل نظام و انقلاب توجه شده و لازم است در کنار آن، تغییرات اساسی که در سایه خدمات این نهضت در زیرساخت ها شکل گرفته نیز برجسته شود.
آیت الله حسینی شاهرودی یادآور شد: بسیاری از جوانان ما هنوز با حقیقت و ثمرات انقلاب آشنا نشده اند و فقط اطلاعاتی محدود در اختیارشان قرار داده شده لذا می طلبد امسال به گونه ای برنامه ریزی شود که خروجی جشن های انقلاب آشنایی جوانان ما با واقعیت و حقیقت نظام باشد.
در ادامه این جلسه مسئولان کمیته های مختلف ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی در کردستان به ارائه برنامه های خود برای هرچه باشکوهتر برگزار کرده جشن های انقلاب پرداختند.
7348 / 3034

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال