دشمن به دنبال تطهیر چهره رژیم پهلوی است

سنندج - ایرنا - فرماندار قروه گفت: دشمنان انقلاب اسلامی در فضای مجازی به دنبال تطهیر چهره پهلوی در افکار عمومی و ارائه تصویری خدمت رسان از این رژیم هستند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، موحد امان اللهی روز شنبه در جلسه ستاد هماهنگی برنامه های دهه فجر اظهار داشت: این تصور که پهلوی خدماتی در کشور داشته، کذب محض است بلکه این رژیم در دوره ستم شاهی خود تنها برای اربابان خود خدمت می کرد.
وی با تاکید بر اینکه باید در برابر توطئه های دشمنان هوشیارانه عمل کنیم، افزود: مقابله با تبلیغات مسموم دشمنان رسالتی است که همه ما در قبال نسل جوان و نوجوان داریم تا حقیقت انقلاب اسلامی را برای آنان تبیین کنیم.
امان اللهی تاکید کرد: هر اندازه در قبال این رسالت کوتاه بیاییم، دشمن به همان اندازه جسور خواهد شد و دشمنی خود را توسعه می دهد و به دنبال تغییر وجهه جلاد و شهید است و می خواهد از این راه به اهداف فریب خود دست پیدا کند.
فرماندار قروه روشنگری درباره خدمات انقلاب را گامی مهم برای برآب کردن نقشه دشمنان دانست و افزود: وابستگان رژیم منحوس پهلوی که هنگام فرار ثروت فراوانی را از کشور خارج کردند، اکنون با انکار جنایات خود می خواهند راهی برای بازگشت و چپاول دوباره کشور پیدا کنند، اما کور خوانده اند.
وی قروه به لزوم ارائه عملکرد چهل ساله نهادها و دستگاههای اجرایی تاکید کرد و افزود: ارائه این خدمات باعث دلگرمی بیشتر دوستداران انقلاب می شود.

** خدمات نظام به مردم ارائه شود
امام جمعه قروه هم در این نشست با تاکید بر لزوم اهتمام ادارات به ارائه عملکرد خدمات خود، گفت: برخی دستگاه های اجرایی چندان تمایلی به این کار ندارند که باید در این رویه خود تجدید نظر کنند.
حجت الاسلام حسن باباییان افزود: شرکت در مناسبت ها و برنامه های مختلف انقلابی وظیفه ای است که مسئولان و مدیران دارند چرا که پست و منصب خود را از برکت نظام اسلامی دارند.

** اجرای 163 برنامه توسط سپاه
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قروه نیز با اشاره به برگزاری 163 برنامه در دهه مبارک فجر در این شهرستان، اظهار داشت: برگزاری یادواره شهدا، گفتمان های تخصصی انقلاب اسلامی، اعزام تیم های پزشکی به مناطق محروم و و دیدار با خانواده های معظم شهدا از جمله این برنامه ها است.
سرهنگ محمدرضا حیدری به بهره برداری از طرح های محرومیت زدایی به مناسبت دهه فجر هم اشاره کرد و افزود: 15 واحد مسکن محرومان با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) در حال ساخت است که تعدادی از آن بهره برداری می شود.
وی به برگزاری اجلاسیه شهدای شهرستان قروه از سری برنامه های کنگره 5400 شهید استان کردستان در 30 بهمن اشاره و اظهار داشت: از تمامی دستگاههای اجرایی انتظار داریم که همکاری مناسبی برای برگزاری هرچه بهتر این اجلاسیه داشته باشند.
9937 / 3034

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال