کتاب «سرباز کوچک امام» در کردستان رونمایی می شود

سنندج - ایرنا - کتاب سرباز کوچک امام که حاوی سرگذشت کوچک ترین آزاده سرافراز کشورمان مهدی طحانیان است طی مراسمی روز چهارشنبه 21 آذر ماه جاری در دانشگاه کردستان رونمایی می شود.

معاون عملیات قرارگاه خاتم الاوصیاء استان کردستان روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: به همت این قرارگاه، مراسم رونمایی از این کتاب با حضور مسئولان برگزار می شود.
سید امجد حسینی با اشاره به اینکه برنامه مذکور پویش ملی است که در سطح کشور اجرا می شود، افزود: تقریظ مقام معظم رهبری بر کتاب سرباز کوچک امام از مهمترین ویژگی های برجسته این کتاب ارزشمند است.
وی با بیان اینکه این کتاب به قلم فاطمه دوست کامی منتشر شده است، تاکید کرد: این کتاب سرگذشت و زندگینامه کوچک ترین آزاده کشورمان مهدی طحانیان است.
معاون عملیات قرارگاه خاتم الاوصیاء استان کردستان یادآور شد: مهدی طحانیان در مراسم رونمایی این کتاب در دانشگاه کردستان حضور دارد و راوی این اثر خواهد بود.
حسینی از جمله برنامه های این مراسم برگزاری جشن امضای مسئولان است، گفت: سخنرانان این مراسم رونمایی هم آیت الله سیدمحمد حسینی شاهرودی نماینده ولی فقیه در کردستان و حجت الاسلام عباس عربیان مسئول قرارگاه خاتم الاوصیاء استان هستند.
وی قیمت هر جلد این کتاب را 350 هزار ریال اعلام کرد و افزود: امکان خرید این کتاب برای علاقمندان در محل برگزاری مراسم رونمایی فراهم است.
کتاب «سرباز کوچک امام (رحمه‌الله)» به قلم فاطمه دوست‌کامی در 761 صفحه، توسط انتشارات پیام آزادگان منتشر شده و اینک در دسترس علاقمندان قرار دارد.
9936/9102

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال