تحقیقات پلیس در خصوص علت آتش سوزی خودرو هنرمند بانه ادامه دارد

سنندج - ایرنا - معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی گفت: تحقیقات پلیس در مورد علت حادثه آتش سوزی خودروی سواری و مرگ هنرمند بانه ای در جریان است و از عموم مردم می خواهیم به شایعات بی پایه و اساس در این مورد توجه نکنند.

سرهنگ عبدالله فاتحی شامگاه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: کارشناسان پلیس راه و انتظامی مشغول بررسی علت وقوع این حادثه هستند و تا بررسی دقیق و یافتن علت این حادثه نمی توان در مورد تصادف یا قتل بودن آن اظهار نظر کرد.
وی افزود: مردم نباید به شایعات بی پایه و اساس که در فای مجازی و عمومی منتشر می شود، توجه کنند بلکه باید اجازه دهند پلیس پس از بررسی های فنی و تخصصی در خصوص علت این حادثه اطلاع رسانی کند.
سرهنگ فاتحی تاکید کرد: هر 2 سرنشین این خودرو در این حادثه جان خود را از دست داده اند که با حضور عوامل تشخیص هویت پلیس آگاهی اجساد آنان برای بررسی بیشتر به مرکز پزشکی قانونی منتقل و هویت هر دو نفر نیز مشخص و تایید شد.
به گزارش ایرنا، عصر جمعه گذشته یک دستگاه خودروی سواری دوو در محور بانه به آرمرده نزدیی روستای نیزه رود به دلیل نامعلوم و نامشخص از جاده منحرف شد و به دره سقوط کرد و سپس دچار حریق شد.
کیوان شمسی رئیس پزشکی قانونی بانه روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا هویت این 2 جانباخته را رحیم ذبیحی و کیوان ذبیحی اعلام کرده بود.
رحیم ذبیحی فیلمساز و کارگردان بانه ای است که در این حادثه همراه برادرش کیوان ذبیحی جان خود را از دست دادند.
برخی افراد و منابع محلی می گویند احتمال اینکه این دو نفر در جریان اختلاف هایی کشته شده و سپس با صحنه سازی خودروی آنها به دره سقوط کرده باشد، وجود دارد.
پلیس هنوز در خصوص این حادثه اظهار نظر دقیقی نکرده و اطلاع رسانی در این ارتباط را به روزهای آینده و تکمیل بررسی های فنی و تخصصی موکول کرده است.
6108/9102

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال