لیگ دسته 2 فوتبال

آوالان کامیاران با 2 گل کاسپین قزوین را شکست داد

سنندج - ایرنا - هفته دوازدهم مسابقات فوتبال لیگ دسته 2 کشور روز شنبه پیگیری شد و تیم آوالان کامیاران با نتیجه 2 بر صفر برابر کاسپین قزوین به برتری رسید.

به گزارش خبرنگار ایرنا هر 2 گل این بازی توسط کیوان مارابی مهاجم خوش آتیه آوالان در نیمه اول بازی به ثمر رسید و دقیقه 16 و 30 این دیدار لحظاتی بود که هواداران آوالان پرچم این تیم را از سر شوق گل های زده شده بالا گرفتند.
آوالان کامیاران در هفته دوازدهم این رقابت ها با 11 بازی موفق به کسب 6 پیروزی، 2 مساوی و 3 باخت شد و با 15 گل زده و 12 گل خورده در رده چهارم جدول قرار دارد.
مختار آذرباد، فرشاد جلیلوند، علی ابوالفتحی، بلال وکیلی، پدارم قاضی پور، صالح ریاحی منش، صابر محمدی، سجاد برخورداری، واحد بخشی، ایمان شیرزاد و کیوان مارابی ترکیب آوالان کامیاران در این دیدار بود.
این دیدار با حضور فرماندار، معاون عمرانی فرماندار و بیش از 500 تماشاگر در ورزشگاه آزادی این شهر برگزار شد و هواداران تیم آوالان چندین بار در این دیدار با سر دادن شعار خواستار حمایت فرماندار از تیم آولان شدند.
آوالان با سرمربیگری حمید امامی، مربیگری فریدون فاتحی و شهریار مرادبیگی بازی های خود را در لیگ دسته دوم آغاز کرده است.
این تیم در گروه الف رقابت های لیگ دسته دوم با چوکا تالش، شهرداری بم، مس نوین کرمان، استقلال اهواز، کاسپین قزوین، شهرداری همدان، فولاد نوین اهواز، مقاومت تهران، سردار بوکان، ایرانجوان بوشهر، راه آهن تهران و خوشه طلایی ساوه هم گروه است.
رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم باشگاه های کشور با حضور 28 تیم در 2 گروه 14 تیمی برگزار می شود که از هر گروه 2 تیم مستقیم و یک تیم از طریق پلی آف به لیگ دسته اول صعود و از هر گروه 2 تیم نیز به لیگ دسته سه سقوط می کنند.
تیم آوالان کامیاران قبلا با نام های شهرداری کامیاران، پیروزی و اتحاد در رده های مختلف بازی کرده است. کامیاران با 102 هزار نفر جمعیت در 65 کیلومتری جنوب سنندج واقع شده است.
7349/6108

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال