داد و فریاد امروز آمریکا از سرعجز است/آمریکا در موضع ضعف قرار گرفته است

سنندج - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان کردستان داد و فریاد آمریکا را از سر عجز و ناتوانی در مقابل عظمت ملت ایران دانست و گفت: دولت این کشور امروز در موضع ضعف قرار گرفته است.

به گزارش روز شنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در کردستان، آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌ شاهرودی در دیدار فرماندهان و کارکنان فرماندهی انتظامی کردستان اظهار کرد: آمریکایی که قصد داشت ایران را به انزوا بکشاند امروز خود در حاشیه قرار گرفته و حتی در اداره کشورش با مشکل مواجه است.
وی با بیان اینکه دشمنان تمام تلاش خود را برای ایجاد سد در برابر روند رو به رشد انقلاب کردند ولی به هیچ نتیجه‌ای نرسیدند، افزود: در شرایط اخیر کشور دشمنان هجمه‌ها و برنامه ریزی‌های زیادی علیه ملت ایران صورت دادند اما چون خدا خواست مکرشان به خودشان باز گردانده شد.
به گفته وی، گرفتن استقلال کشورها هدف اصلی استکبار است و تبدیل جهان به 2 ابر قدرت شرقی و غربی و قرار گرفتن کشورها زیر سلطه این 2 ابر قدرت هدف اصلی استکبار بود که ایران اسلامی با اقتدار این معادله را به هم زد.
نماینده ولی فقیه در کردستان با بیان اینکه دشمنان اسلام در صدد گسترش فساد و از هم پاشیدن خانواده‌ها هستند، تاکید کرد: افزایش گرایش به مواد مخدر برای از بی‌ خود کردن انسان‌ها و ترویج مسائل غیراخلاقی از هدف‌ های اصلی امروز دشمنان برای ضربه زدن به کشورها و ملت‌های مختلف است.
آیت الله حسینی شاهرودی یادآور شد: لطمه به اقتصاد و اشتغال کشور نیز از دیگر هدف های اصلی آمریکا از تحریم ‌های چند ساله برای فشار آوردن به مردم است و هم اکنون تمام تلاش خود را بکار گرفته اقتصاد ایران را محدود کند.
وی با بیان اینکه ملت ایران بدلیل ایستادگی در برابر ظلم هر روز قدرتمندتر می‌شود، گفت: امروز ایران در اوج قدرت است و دشمنان در برابرش سر تعظیم فرود آورده و بسیاری از همین کشورها که ادعای قدرت داشتند، مانایی خود را در گرو در کنار ایران بودن می‌دانند.
استان کردستان با 29 هزار و 137 کیلومتر مربع براساس نتایج سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال 95 دارای یک میلیون و 603 هزار نفر جمعیت دارد.
این استان دارای 10 شهرستان، 29 شهر، 31 بخش، 86 دهستان و یک هزار و 697 آبادی دارای سکنه و 187 آبادی خالی از سکنه است.
دریافت و تنظیم: حسن حسین زاده **انتشار: مجید سلیمانی
3034/9102

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال