بازگشت به خلخالی؟!

بازگشت به خلخالی؟!

بوشهر- پایگاه خبری - تحلیلی خلیج فارس مطلبی با عنوان نقدی بر گفته امام جمعه جم با عنوان بازگشت به خلخالی نوشته حسن محدث زاده را بازنشر داده است.

جمعه, مرداد 12, 1397 8:49
رسانه ها و مسئولیت مردم

رسانه ها و مسئولیت مردم

بوشهر- پایگاه خبری- تحلیلی اتحاد خبر یادداشت فرج الله کمالی شاعر محلی سرای دشتستانی را به مناسبت انتشار هزارمین شماره نشریه اتحاد جنوب با عنوان رسانه ها و مسئولیت مردم منتشر کرده است.

پنجشنبه, مرداد 11, 1397 14:3
احتکار زیرگوش مسوولان بوشهری

احتکار زیرگوش مسوولان بوشهری

بوشهر- پایگاه خبری - تحلیلی سوک در بررسی میدانی از گرانی اجناس در بازار بوشهر مطلبی با عنوان احتکار زیر گوش مسوولان صنعت ، معدن ، تجارت و تعزیرات حکومتی را منتشر کرده است.

سه شنبه, مرداد 09, 1397 13:18
نقدهایی بر قانون منع بکارگیری بازنشستگان

نقدهایی بر قانون منع بکارگیری بازنشستگان

بوشهر- پایگاه خبری - تحلیلی خلیج فارس مطلبی از عباس علوی نژاد با عنوان نقدهایی بر قانون منع بکارگیری بازنشستگان را منشتر کرده است.

یکشنبه, مرداد 07, 1397 13:48
باز هم قصه کنکور

باز هم قصه کنکور

بوشهر- پایگاه خبری - تحلیلی پیغام مطلبی از عبدالرسول عمادی رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش پرورش با عنوان ' بازهم قصه کنکور' را منتشر کرده است.

شنبه, مرداد 06, 1397 15:16
ضرورت ظهور جریان سوم سیاسی

ضرورت ظهور جریان سوم سیاسی

بوشهر - روزنامه پیام عسلویه در مصاحبه با سرهنگ حمید خردمدل جانشین فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر نوشته است: تفکری که امروز در جریان است همان تفکر ابتدای انقلاب است و نیاز است تا یک جریان سوم و خارج از مجموعه اصولگرایی و اصلاح طلبی کار را دست گرفته و وارد عمل شود.

پنجشنبه, مرداد 04, 1397 14:41
ذخایر ما برای همه، منابع دیگران برای خودشان!

ذخایر ما برای همه، منابع دیگران برای خودشان!

بوشهر- پایگاه خبری - تحلیلی خلیج فارس در حاشیه مشکلات آب و برق استان بوشهر مطلبی از محمد جعفری با عنوان ذخایر ما برای همه، منابع دیگران برای خودشان! را منتشر کرده است.

چهارشنبه, مرداد 03, 1397 10:37
چگونه از شرکت برق خسارت بگیریم؟

چگونه از شرکت برق خسارت بگیریم؟

بوشهر- پایگاه خبری - تحلیلی خلیج فارس بااشاره به خاموشی های اخیر گزارشی در خصوص راهنمای دریافت خسارت قطع برق مشترکان خانگی با عنوان چگونه از شرکت‌های توزیع برق خسارت واردشده بابت قطع مکرر برق دریافت کنیم؟ را منتشر کرده است.

سه شنبه, مرداد 02, 1397 9:38
کالاهایمان درگمرک بلاتکلیف مانده است

کالاهایمان درگمرک بلاتکلیف مانده است

بوشهر- پایگاه خبری - تحلیلی پیغام نامه جمعی از بازرگان و حق العملکاران گمرک بوشهر به رئیس جمهوری که نسبت به صدور بخشنامه جدید ممنوع الورودی برخی کالاها اعتراض کردند را منتشر کرده است.

یکشنبه, تیر 31, 1397 9:0
تشییع دلداه مردم

تشییع دلداه مردم

بوشهر - روزنامه پیام عسلویه تیر یک شماره 974 خود را با عنوان ' تشییع دلداه مردم ' به موضوع خاکسپاری پیکر پاک عالم مجاهد و خیر نیک اندیش حسین حق شناس تنگستانی در آرامگاه بهشت اکبر شهر اهرم اختصاص داده است.

شنبه, تیر 30, 1397 11:14
خطیب جمعه عسلویه: سلامت مردم در خطر است

خطیب جمعه عسلویه: سلامت مردم در خطر است

بوشهر- پایگاه خبری تحلیلی خلیج فارس مطلبی به نقل از حجت السلام بدری امام جمعه موقت عسلویه درگله مندی از وضعیت آب ، برق و آلایندگی ها در این شهرستان نوشت: سلامت مردم به صورت جدی در معرض تهدید است.

جمعه, تیر 29, 1397 18:47
پیکار نوشتن

پیکار نوشتن

بوشهر- پایگاه خبری - تحلیلی اتحاد خبر مطلبی از احمد فکر اندیش سردبیر ویژه نامه هزار اتحاد جنوب را در آستانه برگزاری آئین جشنی به همین مناسبت با عنوان پیکار نوشتن را منتشر کرده است.

پنجشنبه, تیر 28, 1397 13:29
چالش آبی بوشهر جدی گرفته شود

چالش آبی بوشهر جدی گرفته شود

بوشهر- پایگاه خبری - تحلیلی خلیج فارس یاداشت ابوالحسن عالی کارشناس ارشد مهندسی آب و هیدرولیک با عنوان چند پرده از فاجعه مشکلات آبی که در انتظار استان بوشهر است جدی گرفته شود را منتشر کرده است.

سه شنبه, تیر 26, 1397 12:30
آب؛ کارزار مشترک‌ مردم و مسوولان  بوشهر

آب؛ کارزار مشترک‌ مردم و مسوولان بوشهر

بوشهر- پایگاه خبری - تحلیلی خلیج فارس باتوجه به وضعیت منابع آبی در استان بوشهر دیدگاه حیدر کاشف را در قالب یادداشتی با عنوان 'آب؛ کارزار مشترک‌ مردم و مسوولان استان بوشهر ' منتشر کرده است.

چهارشنبه, تیر 20, 1397 19:18
آقای امام جمعه مردم حق اعتراض دارند

آقای امام جمعه مردم حق اعتراض دارند

بوشهر- پایگاه خبری - تحلیلی سوک یادداشت علیرضا تقوی نیا در قالب نقدی بر گفتمان و اظهارات هفته گذشته امام جمعه عسلویه مبنی بر ممنوعیت هر نوع اعتراض قانونی و غیرقانونی مردم این شهر را منتشر کرده است.

سه شنبه, تیر 19, 1397 15:9
آقای مدیرکل! از اتاق‌تان بیرون بیایید

آقای مدیرکل! از اتاق‌تان بیرون بیایید

بوشهر- پایگاه خبری - تحلیلی خلیج فارس گزارشی از دریافت پول اجباری ثبت نام در مدارس دولتی را با عنوان آقای مدیرکل ! از اتاق تان بیرون بیایید تا پول اجباری مدارس را ببینید را منتشر کرده است.

شنبه, تیر 16, 1397 11:49
زندگی پشت سد بی آبی

زندگی پشت سد بی آبی

بوشهر- روزنامه پیام عسلویه در شماره 957 مورخه چهارم تیرماه در گزارشی مشکلات کم آبی و تبعات آن بر زندگی مردم شهرستان دشتستان را با عنوان زندگی پست سد بی آبی منتشر کرده است.

دوشنبه, تیر 04, 1397 15:9
مبارزه تا آخرین نفس

مبارزه تا آخرین نفس

بوشهر- پایگاه خبری -تحلیلی خلیج فارس با اشاره به درخشش بازیکنان تیم ملی فوتبال کشورمان در مقابل اسپانیا مطلبی با عنوان مبارزه تا آخرین نفس و تعظیم ماتادورها مقابل سربازان ایران را منتشر کرده است.

پنجشنبه, خرداد 31, 1397 12:5
با هم قهرمانیم

با هم قهرمانیم

بوشهر- پایگاه خبری - تحلیلی خلیج فارس مطلبی از احسان محمدی بعد از پیروزی تیم فوتبال کشورمان مقابل تیم مراکش با عنوان باورتان شد با هم قهرمانیم را منتشر کرده است.

شنبه, خرداد 26, 1397 11:51
درس های تاریخ ایران

درس های تاریخ ایران

بوشهر- پایگاه خبری - تحلیلی اتحاد خبر مطلبی از امید زاهد در خصوص مسایل روز کشور با عنوان درس های تاریخ ایران را بانشر داده است.

چهارشنبه, خرداد 16, 1397 11:52
از زمین دفاع کنیم

از زمین دفاع کنیم

بوشهر- پایگاه خبری - تحلیلی پیغام مطلبی از حسین دلشب مدیرکل محیط زیست استان بوشهر با عنوان مسائل زیست محیطی نه به عنوان تفنن، بلکه به صورت مواد درسی در مدارس جهان نمودی جدی دارد و در ایران نیز وظیفه فرهیختگان است که از زمین دفاع کنند را بازنشر داده است.

دوشنبه, خرداد 14, 1397 17:46
فاجعه بی عملی

فاجعه بی عملی

بوشهر- پایگاه خبری - تحلیلی پیغام دیدگاه عبدالرسول عمادی رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش با عنوان 'فاجعه بی عملی 'در خصوص باید ها و نباید های موضوع تعرض جنسی به دانش آموزان بازنشر داده است.

یکشنبه, خرداد 13, 1397 10:28
خرما پزان

خرما پزان

بوشهر- پایگاه خبری تحلیلی خلیج فارس مطلب روزنامه همشهری با عنوان نخلداران بوشهری در فصل خرماپزان نگران خرمای فروش نرفته پارسال هستند گزارش راضیه بوستانی را بازنشر داده است.

شنبه, خرداد 12, 1397 11:16
برای حفظ آبرو

برای حفظ آبرو

بوشهر- پایگاه خبری - تحلیلی خلیج فارس در حاشیه ماجرای آزار جنسی دانش آموزان پسر در تهران مطلبی از مصطفی داننده با عنوان برای حفظ آبرو را بازنشر داده است.

پنجشنبه, خرداد 10, 1397 11:33
سند مالکیت، حق مردم هلیله و بندرگاه

سند مالکیت، حق مردم هلیله و بندرگاه

بوشهر- پایگاه خبری - تحلیلی خلیج فارس مطلبی با عنوان 'سند مالکیت، حق مردم هلیله و بندرگاه' به نقل از ابراهیم شنبدی وکیل دادگستری در خصوص روستاهای همجوار با نیروگاه اتمی بوشهر را منتشر کرده است.

سه شنبه, خرداد 08, 1397 8:57
صفحه 4 از 11 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | بعدی >

بیشتر ...