946 ویژه برنامه برای هفته دفاع مقدس در بوشهر تدوین شد

بوشهر-ایرنا- فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: امسال در هفته دفاع مقدس 946 ویژه برنامه برای اجرا در مراکز شهرستان های این استان تدوین شده است.

به گزارش ایرنا، سردار علی رزمجو روز جمعه در نشست با شماری از مسئولان دستگاه های اجرایی استان بوشهر افزود: دفاع مقدس برگ زرینی در تاریخ ایران اسلامی است که با هدف پاسداشت آن ویژه برنامه های متنوعی در این استان پیش بینی شده است.
وی بیان کرد: در این ارتباط سعی شده هر کدام از دستگاه های اجرایی حمایت مطلوبی از برنامه ها داشته باشند.
رزمجو ادامه داد: در ارتباط با تزئین ورودی ادارات به مناسبت هفته دفاع مقدس انتظار داریم با توجه به قرار گرفتن در چهل سالگی عمر انقلاب اسلامی این مهم به مراتب باشکوه و جلوه خاص تری نسبت به سال های گذشته اجرایی شود.
فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر افزود: تجلیل از خانواده های شهدا و ایثارگران اعم از بازنشسته و یا شاغل در دستگاه های اجرایی از جمله برنامه های محوری هفته دفاع مقدس در استان بوشهر است.
وی یادآور شد: برگزاری مرحله دوم رزمایش بزرگ سپاهیان حضرت محمد (ص) نیز از شاخص ترین برنامه های هفته دفاع مقدس در استان بوشهر است.
رزمجو گفت: مرحله نخست رزمایش با همکاری استانداری و سایر مسئولان با کیفیت مطلوب برگزار شد و مرحله دوم نیز با تجمع 20 هزار نفری بسیجیان در بوشهر برگزار می‌شود.
فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر افزود: در این ارتباط پنج کمیته پشتیبانی، مالی، فرهنگی تبلیغی، درمان و امنیتی تشکیل شده تا برنامه های مرتبط با این رزمایش عظیم را هدایت کنند.
وی یادآور شد: در ارتباط با برنامه های هفته دفاع مقدس نیز پیش بینی شده تا مراکز درمانی یک روز ویزیت سرپایی رایگان برای عموم داشته باشند.
رزمجو ادامه داد: 25شهریورماه یادواره شهید گورکی از شهدای امر به معروف و نهی ازمنکر استان در سالن مجتمع فرهنگی هنری 9 دی برگزار می شود که انتظار است شاهد حضوری پرشکوه در این یادواره باشیم.
7212/6043

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال