حمایت از دولت اطاعت امر رهبری است

بوشهر - ایرنا - امام جمعه بندردیر گفت: باید طبق فرمایش رهبری و اطاعت از امر دولت حمایت کنیم و برای برون رفت از وضعیت فعلی راهکار و نقد سازنده داشته باشیم.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سید علی حسینی روز جمعه در جمع واعظان و روحانیون محرم شهرستان دیر افزود: با در نظر گرفتن بی تدبیری ها، برای دفاع از استقلال و سربلندی کشور گرانی ها و مشکلات اقتصادی را تحمل کنیم.
وی نقد منصفافه را ضروری خواند و گفت: اگر انتقادی داریم باید سازنده و منصفانه باشد و دل مردم را به یاس و ناامیدی نکشانیم.
امام جمعه دیر در باره ضرورت امربه معروف در جامعه افزود: تقویت نظام اسلامی بزرگ ترین معروف است زیرا امام حسین(ع) برای احیای این فریضه قیام کرد و ایستادگی در مقابل حکومت یزیدی را بزرگ ترین منکر دانست.
امام جمعه دیر بیان کرد: برنامه دشمن از طریق فشار اقتصادی و روانی و جنگ نرم به ستوه آوردن مردم و بدبینی به نظام اسلامی و مسئولان است.
وی نقش روحانیت در ایجاد امیدواری بین مردم را مهم دانست و گفت: روحانیت که خود بیشتر از نظر معیشتی و اقتصادی در مضیقه هستند در منبرها باید به گونه ای صحبت کنند که به جو روانی و ناامیدی که دشمن به آن می پردازند ،کمک نکند و بین مردم امیدواری ایجاد کنند.
7207/6043

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال