100 میلیارد ریال پارچه قاچاق دردیلم کشف شد

بوشهر- ایرنا- جانشین فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: ماموران انتظامی شهرستان دیلم این 2 هزار طاقه پارچه قاچاق به ارزش 100 میلیارد ریال را در یک انبار کشف کردند.

به گزارش ایرنا، سرهنگ حیدر سوسنی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: در اجرای مصوبات قرارگاه مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان، ماموران پلیس آگاهی با همکاری سایر یگان های انتظامی شهرستان دیلم با رصد اطلاعاتی یک باند حرفه ای قاچاق کالا را زیر نظر گرفتند و موفق به کشف این محموله پارچه قاچاق شدند.
وی بیان کرد: با بررسی های صورت گرفته مشخص شد 2 نفر از قاچاقچیان عمده و حرفه ای شهرستان دیلم از طریق کشورهای حوزه خلیج فارس بدون مجوز گمرگی اقدام به ورود غیرمجاز و قاچاق محموله های پارچه و دپوی آنها در انباری واقع در شهر دیلم کرده ند.
سوسنی ادامه داد: در یک عملیات هماهنگ با حضور یگان های انتظامی و مقام قضایی انبار مورد نظر به صورت غافلگیرانه بازرسی و 2 هزار طاقه پارچه در مارک های مختلف خارجی به وزن 70 تن فاقد هر گونه اسناد گمرکی کشف شد.
وی یادآور شد: در این ارتباط 2 نفر دستگیر و همه پارچه های کشف شده با استفاده از پنج دستگاه کشنده تریلر و کامیون برای بررسی بیشتر به مرکز پلیس منتقل شد.
7212/6043

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال