توضیحات شبکه بهداشت دیر:

حوزه سلامت حامی مردم و پشتیبان کادر فنی خود است

بوشهر - ایرنا-روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر با صدور اطلاعیه ای و در قالب توضیحاتی اعلام کرد: حوزه سلامت حامی مردم و پشتیبان کادر فنی خود است.

در این اطلاعیه که توسط مدیریت روابط عمومی و بین الملل دانشگاه علوم پزشکی بوشهر
روز پنجشنبه نسخه ای از آن در اختیار ایرنا قرار گرفت آمده است:بیمار ساعت 30 دقیقه نیمه شب به مرکز خدمات جامع سلامت حضرت مهدی (عج) دیر مراجعه و توسط پزشک کشیک ویزیت می شود.
بیمار نسبت به داروی تجویزی معترض شده که به مشاجره لفظی و سپس درگیری فیزیکی منجر می شود که بلافاصله با مداخله حراست مرکز خاتمه می یابد.
این موضوع از همان ابتدا به دانشگاه علوم پزشکی گزارش شده و توسط حراست و بازرسی این دانشگاه و همچنین دادگستری شهرستان دیر درحال پی گیری است.
جهت تنویر افکار عمومی به ویژه شهروندان شهرستان دیر و همکاران شاغل در شبکه بهداشت و درمان این شهرستان به اطلاع می رساند صیانت از حقوق و جایگاه کادر بهداشت و درمان به ویژه پزشکان به طور جد مورد اهتمام شبکه بهداشت و درمان دیر و دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بوده و اجازه هیچ نوع تعرضی به جایگاه شریف کادر بهداشت و درمان به هیچ فرد حقیقی و حقوقی داده نخواهد شد.
ضمن اینکه دفاع از حقوق شهروندان به عنوان ولی نعمتان این نظام و تکریم ارباب رجوع مورد تاکید بوده و بعنوان خط قرمز این دانشگاه محسوب می شود.
برهمین اساس از پزشکان و شهروندان تا نتایج تحقیقات و رای دادگاه درخواست می شود به موارد منتشر شده در فضای مجازی اهمیتی داده نشود و مطمئن باشند حوزه سلامت حامی مردم و پشتیبان کادر فنی خود است.
7207/6045

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال