نوجوانان بوشهری درالمپیاد ربات‌های آموزشی درخشیدند

بوشهر- ایرنا- سرپرست تیم هشتمین دوره المپیاد ربات‌های آموزشی استان بوشهر گفت: تیم رباتیک این استان در هشتمین المپیاد کشوری ربات های آموزشی و نخستین دوره مسابقه ربوتکس ایران با کسب پنج مدال رنگارنگ افتخار آفریدند.

محمد شریف شیخی روز سه شنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: هشتمین دوره المپیاد کشوری ربات های آموزشی و اولین دوره مسابقه ربوتکس ایران 14 تا 16 شهریور ماه جاری در استان اصفهان برگزار شد.
وی اضافه کرد: آموزشگاه آریانا رباتیک بوشهر با توجه به توان رقابتی موجود در بین کارآموزان خود 27 نفر از فراگیران (10 نفر از مرکز استان و 17 نفر از شهرستان جم ) را برای حضور دراین المپیاد که 730 تیم از استان های مختلف در آ« شرکت داشتند، به اصفهان اعزام کرد.
شیخی گفت: در این المپیاد کشوری از استان بوشهر پارسا آذربان و نیما محمدی‌ نیا مقام دوم در لیگ روبوت بال، آرش سبز نوروزی و فراز موذن به ترتیب مقام های دوم و سوم لیگ انباردار، امیرمحمد صداقت مقام سوم در لیگ بالابر وزنه و علی محقق مقام پنجم در لیگ انباردار را کسب کردند.
وی افزود: در این المپیاد فرهاد شمسی به عنوان بهترین مکانیزم لیگ جنگجو و مریم شعبانی به عنوان بهترین مکانیزم لیگ انباردار انتخاب شدند.
6047/6043

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال