کاهش تخلف های اقتصادی بازار نیازمند همکاری موثر مردم است

بوشهر- ایرنا- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: با توجه به انبوه واحدهای صنفی کنترل و کاهش تخلف های اقتصادی بازار نیازمند همکاری مردم و دستگاه های مرتبط با این موضوع است.

به گزارش ایرنا، سید حسین حسینی محمدی روز چهارشنبه در نشست با مدیر کل تعزیرات حکومتی استان بوشهر افزود: استمرار گشت های مشترک بازرسی از عرضه کالا و خدمات از جمله عوامل موثر کاهش تخلف های اقتصادی و نظارت بر رعایت حقوق مصرف کنندگان است که به تحقق آن اهتمام جدی داریم.
وی بیان کرد: در این ارتباط انجام گشت های مشترک بازرسی از واحدهای صنفی باید به صورت منظم و کارشناسی صورت گیرد تا از افزایش خودسرانه قیمت ها جلوگیری و از این طریق آرامش شهروندان در تهیه نیازهای مصرفی فراهم شود.
حسینی محمدی تاکید کرد: در گشت های مشترک بازرسی حضور کامل دستگاه های مرتبط نظیر تعزیرات حکومتی، اتاق اصناف، دانشگاه علوم پزشکی، اماکن نیروی انتظامی، فرمانداری و اداره استاندارد برای کنترل تخلفات ضرورت است.
یادآور شد: در این ارتباط از شهروندان هم استانی انتظار داریم در صورت مشاهده هرگونه تخلف از جمله گران فروشی، کم فروشی و درج نکردن قیمت روی کالا با شماره 124 تماس گرفته و تخلف را گزارش کنند تا در سریع ترین زمان به آن رسیدگی شود.
7212/6043**

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال