ادامه رایزنی ها با اروپا تاییدی برحقانیت ایران است

بوشهر- ایرنا- نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: ادامه رایزنی های جمهوری اسلامی با اروپا تاییدی بر حقانیت ایران و معاهده بین المللی برجام است.

حجت الاسلام حمید خدری روز یکشنبه درگفت وگو با ایرنا افزود: آمریکا از همان گام نخست هم از برجام خارج شده بود ولی با خروج علنی از این توافق توسط ترامپ رئیس جمهوری آمریکا، این موضوع آشکارتر شد.
وی اظهار داشت: توافق بین المللی برجام تنها بین آمریکا و ایران نبوده و پنج کشور اروپایی دیگر نیز در این توافق حضور دارند که رایزنی ها با آنها باید ادامه داشته باشد.
خدری یادآور شد: با توجه به شرایط خاص کشور و بازگشت برخی از تحریم ها، امروز زمان تسویه حساب سیاسی نیست و همه احزاب، گروه ها و جناح های سیاسی باید در کنار هم قرار گیرند تا کشور از این پیچ گذر کند.
وی تاکید کرد: با توجه به مشکلاتی که جهان استکبار علیه ایران روا داشته جمهوری اسلامی 40 سال است که در دفاع مقدس قرار دارد و باید با وحدت و انسجام هرچه بیشتر در مقابل توطئه های آنان ایستادگی کرد.
خدری اضافه کرد: با توجه به اینکه امروز دشمن ملت ایران را در جنگ اقتصادی قرار داده است تنها با وحدت کلمه بین مسئولان، مدیریت و سیاست اقتصاد مقاومتی و صبوری ملت ایران می توان در مقابل این مشکلات ایستادگی کرد.
6047/6043

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال