نخستین رئیس آموزش وپرورش زن در استان بوشهر معارفه شد

بوشهر- ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهرگفت: معارفه نخستین رئیس آموزش و پرورش زن در این استان برای یکی از مناطق بیانگر اهتمام دولت به استفاده از ظرفیت این قشر است.

به گزارش ایرنا، ناصر کرمی روز شنبه درآئین تودیع و معارفه رئیس جدید آموزش و پرورش منطقه آبپخش شهرستان دشتستان افزود: نگاه دولت دوازدهم به استفاده از توان وظرفیت بانوان مثبت بوده و تاکنون بانوان شایسته ای در ادارات و نهادهای مختلف بعنوان مدیر مشغول به کار شده اند .
وی یادآورشد:در کشورهای توسعه یافته بحث جنسیتی در انتخاب مدیر کنار گذاشته شده و برای انتخاب یک مدیر به شایستگی آن شخص توجه می کنند.
رئیس آموزش و پرورش استان بوشهر اظهارداشت: زنان این سرزمین همواره در طول تاریخ نقش آفرینی مثبت داشته و پا به پای مردان تلاش کرده و شایستگی دارند در مناصب مدیریتی بالا هم بکار گرفته شوند.
کرمی یادآورشد: سهم اندک مدیریت بانوان در جامعه بیشتر به نگاه سنتی جامعه برمی گردد که در سالهای گذشته این نگاه کمرنگ تر شده و شاهد حضور با صلابت بانوان درعرصه های مدیریتی استان و کشور هستیم.
وی افزود: استان بوشهر 214 هزار دانش آموز دارد که برای خدمت رسانی به این قشر نیازمند تلاش مضاعف همکاران فرهنگی هستیم.
بخشدار آبپخش نیز در این آئین گفت: چهار هزار دانش آموز و 450 فرهنگی در این بخش وجود دارد.
علی مردانلو افزود: برای رشد استعدادهای درخشان دانش آموزان و رسیدن به توسعه کمی و کیفی آموزش و پرورش نیازمند تلاش بیشتر همکاران فرهنگی هستیم.
وی اضافه کرد: انتظار می رود با همکاری و همراهی مردم و همکاران فرهنگی آموزش و پرورش آبپخش پیشرفت کند.
در این آئین اکرم پاپری بعنوان رئیس جدید آموزش و پرورش آبپخش معرفی و از خدمات تماری تقدیر شد.
7213/6045

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال