لایروبی قنات های دشتی ضروری است

بوشهر- ایرنا- فرماندار دشتی استان بوشهر گفت: با توجه به خشکسالی و کمبود آب لایروبی و احیای قنات ها و چشمه های آب روستاهای بخش شنبه و طسوج این شهرستان در دستور کار قرار گرفته است.

به گزارش ایرنا، عبدالله نادری روز دوشنبه در جمع روستائیان بخش شنبه و طسوج افزود: در این ارتباط با همکاری مردم و شوراهای اسلامی برنامه لایروبی و احیای قنات روستاهای کاردنه، کشتو ، بشک، چاهگاه و سنا اجرایی خواهد شد.
وی با اشاره عملکرد ویژه دولت تدبیر و امید در پنج سال گذشته برای عمران و توسعه روستاها اظهار کرد: با عنایت ویژه دولت درچند ماه گذشته بیشتر زیر ساخت های مخابراتی در شهرستان دشتی توسعه و تقویت یافته که رضایت مندی مردم را در پی داشته است.
فرماندار دشتی اضافه کرد: کاستی های زمین چمن مصنوعی روستای سنا برطرف می شود تا ورزشکاران این روستا بهتر از این طرح ورزشی بهره مند شوند.
نادری اظهار داشت: برای بهبود وضعیت معابر و تردد در روستای سنا سه هزارمتر مربع قیر رایگان و 700 متر مربع پیاده رو سازی انجام خواهد شد و برقرسانی به گلزار شهدای روستای کاردنه اجرا می شود.
بخش شنبه و طسوج شهرستان دشتی با 10 هزار نفر جمعیت در 100 کیلومتری جنوب بوشهر واقع است و از مناطق مهم کشاورزی این استان به شمار می رود.
7206/6043**

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال