روز قدس نمایش وحدت امت اسلامی است

گناوه- ایرنا- رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گناوه گفت: روز جهانی قدس، میراث گرانبهای امام راحل و روز نمایش وحدت و انسجام امت بزرگ اسلامی است.

ضرغام مردانی پنجشنبه شب در گفت وگو با ایرنا افزود: روز قدس سمبل
همبستگی، یگانگی، یکپارچگی و تجلی فریاد اعتراض مسلمانان جهان به اشغال قدس شریف است.
وی اظهارکرد: همبستگی مسلمانان در شرایطی که جهان استکبار اقدام به انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی از تل آویو به بیت المقدس کرده ضروری است.
مردانی گفت: اشغالگری چندین ساله صهیونیست‌ها و ظلم و ستم روا شده آنان به مردم مظلوم فلسطین، نشان می‌دهد بیشتر این جنایت‌ها با حمایت استکبار جهانی به خصوص آمریکای جنایتکار انجام می‌شود.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گناوه تصریح کرد: شرایط بوجود آمده در سرزمینهای اشغالی سبب شده انتفاضه ای جدید از طرف مردم مظلوم فلسطین علیه ظلم و جنایت های بی شمار رژیم صهیونیستی بوجود آید.
وی گفت: مردم مسلمان گناوه در پیروی از آموزه‌های امام (ره) و لبیک به دعوت رهبر معظم انقلاب در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با شعار محوری پیروزی جبهه مقاومت و شکست فتنه آمریکایی صهیونیستی در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت می کنند.
وی یادآورشد: راهپیمایی دشمن‌شکن روز جهانی قدس با حضور مردم مومن و روزه‌دار پس از اقامه نماز جمعه این هفته از مصلای جمعه تا چهار راه بنیاد شهید و امور ایثارگران (مخابرات) این شهر برگزار می شود.
شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر قراردارد.
6164/6047

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال