2477 طرح اشتغال مددجویی کمیته امداد بوشهر اجرا شد

بوشهر- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد استان بوشهرگفت: پارسال 2هزار و 477 طرح اشتغالزا با 491میلیارد و 100 میلیون ریال اعتبار برای مددجویان کمیته امداد در این استان اجرا شد.

به گزارش ایرنا، احمد لطفی روز یکشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به تحقق 89 درصدی برنامه کمیته امداد در حوزه اشتغال افزود: این طرح‌های اشتغالزا در بخشهای کشاورزی، دامپروری، شیلات، صنایع دستی و خدمات بوده است.
وی یادآورشد: پارسال سه هزار و 317 خانوار زیر پوشش کمیته امداد با دریافت تسهیلات اشتغال و راه اندازی کسب و کار به تدریج به مرز خودکفایی و استقلال مالی رسیده و از سیستم حمایتی خارج شدند.
لطفی گفت:آموزش مهارت‌های شغلی مددجویان با هدف ارتقای سطح مهارت‌های کارآفرینی آنان، پرداخت تسهیلات ارزان قیمت، ارایه مشاوره شغلی و افزایش نظارت بر طرح‌های اجرایی از مهم‌ترین حمایت‌های این نهاد از کار آفرینان در طول دوره کارآفرینی است.
وی افزود:امسال 778 طرح اشتغالزا از محل منابع امدادی و850 شغل از طریق کاریابی اجرا و سه هزار و 905 نفر از کارجویان زیر پوشش این نهاد آموزش های فنی و حرفه‌ای را فرا می گیرند.
لطفی با اشاره به شعار حمایت از کالای ایرانی گفت: این نهاد سه برنامه مهم درحوزه اشتغال از جمله ایجاد اشتغال پایدار و با کیفیت، آموزش و کاریابی برای مددجویان در دستور کار دارد.
6047/6045**

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال