تقویت زیرساخت های ورزشی باعث نشاط جامعه می شود

بوشهر-ایرنا- استاندار بوشهر گفت: تقویت زیرساخت های ورزشی در شهرها و روستاها نشاط اجتماعی را به دنبال دارد که این مهم از برنامه های دولت تدبیر و امید است.

به گزارش ایرنا، عبدالکریم گراوند روز جمعه در آئین اختتامیه بیست و ششمین جشنواره فرهنگی ورزشی شهدای روستای زائر عباسی شهرستان دشتی افزود: تقویت زیرساختهای ورزشی با هدف تقویت نشاط اجتماعی به خصوص در روستاها از جمله سیاست های دولت تدبیر وامید است.
وی اظهار کرد: برگزاری اینگونه جشنواره ها و برنامه های فرهنگی ورزشی در تمام مناطق استان بوشهر به ویژه در روستاها ضروری است.
گراوند یادآور شد: اجرای هر برنامه ای که یاد و نام شهدا را در جامعه زنده نگه دارد ارزشمند و قابل تقدیر است.
استاندار بوشهر اضافه کرد: برای حمایت از ورزشکاران روستای زایر عباسی شهرستان دشتی 100 میلیون ریال اعتبار اختصاص و به زودی کار دیوار کشی زمین ورزشی این روستا نیز انجام می شود.
دبیر جشنواره فرهنگی ورزشی شهدای روستای زایر عباسی شهرستان دشتی گفت: بیست وششمین جشنواره فرهنگی ورزشی شهدای روستای زائر عباسی با حضور هشت تیم ورزشی از 23 اسفند 96در زمین ورزشی این روستا آغاز شد.
محمد فقیه افزود: دو تیم مل گاودان و زائر عباسی به مرحله پایانی بیست و ششمین دوره از این رقابتها راه یافتند و در فینال نیز تیم فوتبال مل گاودان با نتیجه دو بر صفر به پیروزی رسید و قهرمان این دوره شد.
روستای زایر عباسی شهرستان دشتی با تقدیم 15 شهید و 100 نفر جمعیت در 100 کیلومتری جنوب بوشهر واقع است.
7206/6047**

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال