6 برنامه شاخص روز ملی خلیج‌فارس برگزار می‌شود

بوشهر-ایرنا- رییس دانشگاه خلیج فارس بوشهر گفت: در راستای بزرگداشت روز ملی خلیج فارس شش برنامه شاخص علمی و فرهنگی توسط این دانشگاه برگزار می ‌شود.

عبدالمجید مصلح روز پنجشنبه درگفت و گو با ایرنا افزود:در این ارتباط جشنواره ملی تئاتر خلیج فارس از سوم اردیبهشت ماه به میزبانی دانشگاه خلیج فارس آغاز می‌شود.
مصلح ادامه داد: 140 نفر از دانشجویان دانشگاه‌های سراسر کشور در قالب 10 تیم نمایشی در این جشنواره حضور پیدا می کنند.
وی با اشاره به برگزاری این جشنواره در پلاتوهای مجتمع فرهنگی هنری 9دی افزود: حوزه هنری، سازمان فرهنگی شهرداری، اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و انجمن سینما در این برنامه ها همکاری دارند.
مصلح همچنین از برگزاری سومین دوره پیاده روی خانوادگی به مناسبت روز خلیج فارس خبر داد و اضافه کرد: پاکسازی ساحل خلیج فارس با همکاری دانشجویان و یک سازمان مردم‌نهاد روز ششم اردیبهشت ماه در ساحل بندرگاه از دیگر برنامه های بزرگداشت این مناسبت است.
وی بیان کرد: همچنین جشنواره بازی‌های بومی و محلی خلیج فارس ویژه دانشجویان روز نهم اردیبهشت‌ماه در سالن ورزشی دانشگاه خلیج فارس بوشهر برگزار خواهد شد.
رییس دانشگاه خلیج فارس بوشهر با اشاره به برگزاری همایش بین‌المللی علمی و فرهنگی و خلیج فارس در روزهای دهم و یازدهم اردیبهشت، گفت: افتتاح مرکز اسناد خلیج فارس یکی دیگر از برنامه‌هاست که هفت هزار سند خلیج فارس در قالب یک نرم‌افزار افتتاح می‌شود.
7212/ 6045

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال