10 میلیارد ریال تجهیزات برای دانشگاه پیام نور استان بوشهر خریداری شد

بوشهر - ایرنا - معاون عمرانی دانشگاه پیام نور استان بوشهر گفت: امسال مبلغ 10 میلیارد ریال تجهیزات نرم افزاری و سخت افزاری برای دانشگاههای پیام نور این استان خریداری شد.

به گزارش ایرنا، مهدی میرزا روز چهارشنبه در آیین افتتاح و بهره برداری از سالن کنفرانس دانشگاه پیام نور دیر افزود: بحث کیفی سازی دانشگاه های پیام نور استان از اولویت اصلی است.
وی گفت:تکمیل طرح های نیمه تمام دانشگاهی از دیگر برنامه هایی است که تحقق این مهم نیاز به اعتبار زیادی است.
معاون عمرانی دانشگاه پیام نور استان بوشهر افزود: در سال جاری یک هکتار محوطه سازی دانشگاه پیام نور کنگان به اتمام رسید .
وی گفت: تکمیل سالن ورزشی چند منظوره دانشگاه پیام نور کنگان با مساحت 2 هزار و 700 متر مربع با اعتبار 30 میلیارد ریال و آغاز عملیات اجرایی تکمیل کتابخانه پیام نور گناوه با همکاری سازمان نوسازی مدارس شروع از دیگر اقدامات دانشگاه است.
فرماندار دیر نیز گفت: در حال حاضر این شهرستان با دو دانشگاه پیام نور و آزاد اسلامی بیش از یکهزار نفر دانشجو یک شهر فرهنگی و دانشگاهی است .
حمزه اعتماد افزود: با توجه به وجود صنعت در منطقه باید رشته های دانشگاهی جدید و به عبارتی مرتبط با صنایع موجود باشد.
وی گفت: سالن شهرداری دیر، کانون پرورشی شهید دستغیب،آموزش و پرورش و شهید نامدار شهر بردخون در دولت تدبیر و امید احداث شده است.
حمزه بحرانی رییس دانشگاه پیام نور دیر گفت: سالن کنفرانس دانشگاه پیام نور این شهرستان با اعتبار 700 میلیون ریال به بهره برداری رسیده که علاوه بر جلسات دانشگاه می توان جلسات سایر ادارات و شهرستان را هم در آن برگزار کرد.
دیر در فاصله 200 کیلومتری جنوب استان بوشهر قراردارد.
7207/ 6045

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال