طرح های برتر هفتمین جشنواره ملی دانایی خلیج فارس معرفی شدند

بوشهر-ایرنا- رئیس پارک علم و فناوری خلیج فارس نیز گفت: از 18 طرح رسیده به مرحله نهایی هفتمین جشنواره ملی دانایی خلیج فارس پنج طرح برتر معرفی شدند.

حبیب رستمی سه شنبه شب در حاشیه آئین اختتامیه هفتمین جشنواره ملی دانایی خلیج فارس در گفت و گو با ایرنا افزود: 223 طرح به دبیرخانه این جشنواره ارسال و از این تعداد 18 طرح به مرحله نهایی راه یافتند.
وی بیان کرد: امسال داورانی از استان ها و شرکت های مختلف و همچنین شماری از ایرانیان مقیم خارج از کشور به داوری طرح های ارسالی پرداختند.
رستمی در خصوص پنج طرح برتر هفتمین جشنواره ملی دانایی خلیج فارس گفت: علیرضا آصف و امیر شیخی ها مقدم با طراحی 'سنسور الکترو اپتیکی تشخیص و پایش گاز' (شرکت ایلیا بنیان دانش از تهران) مقام نخست این جشنواره را از آن خود کردند.
وی افزود: همچنین حمیدرضا رفیعی زاده با طراحی 'ابزار اندازه گیری فشار و دمای درون چاهی' (شرکت دانش بنیان آریا ایرانیان از خوزستان) و مجید لاله چینی و فهیمه نیازپور با طراحی و 'تولید مکانیزم هدایتگر میله شیر اطمینان' (شرکت کنترل گاز اکباتان از همدان) نیز عنوان های دوم و سوم جشنواره را از آن خود کردند.
وی یادآور شد: سید محمد حسین برقعی و سید مصطفی حسینعلی پور با 'طراحی و تولید پنل تابشی کاتالیستی' (شرکت به فرآوران نوین آریا سرمد از تهران)و احمد موذنی با 'طراحی و ساخت چشمی تشخیص شعله' (شرکت آرمان ابزار دقیق خلیج فارس از بوشهر) نیز به ترتیب رتبه های چهارم و پنجم هفتمین جشنواره ملی دانایی خلیج فارس را کسب کردند.
6047/7212

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال