مقاومت تهران برای صعود به لیگ یک مصمم است

بوشهر-ایرنا-سرمربی تیم فوتبال مقاومت تهران گفت: این تیم برای صعود به لیگ دسته یک فوتبال کشور مصمم است.

به گزارش ایرنا، مهدی غفاری روز سه شنبه پس از تساوی یک بر یک تیمش برابر شاهین بوشهر درجمع خبرنگاران افزود: مقاومت تهران در 35 روز مانده به شروع بازی های لیگ 2 تصمیم به حضور در مسابقات گرفت که با فرصت کم آمادگی در دور مقدماتی عملکرد خوبی برجایی گذاشت.
وی بیان کرد: تیم مقاومت متشکل از شماری بازیکن جوان و سرباز است که با انگیزه و تلاش خود در موفقیت تیم مقاومت نقش تاثیرگذاری را ایفا کردند.
غفاری در ارتباط بازی شاهین و مقاومت نیز گفت: در این دیدار هشت بازیکن اصلی خود را در اختیار نداشتیم و بیشتر با هدف میدان دادن به بازیکنان جوان در این دیدار حضور پیدا کردیم.
وی ادامه داد: اختلاف 20 درجه ای دمای هوا تهران و بوشهر روی نحوه عملکرد بازیکنان تاثیر گذاشت و نتوانستد بخوبی در این دیدار ظاهر شوند.
غفاری افزود: تیم های مقاومت تهران، شاهین بوشهر، داماش گیلان و کارون خرمشهر از تیم های قدر مسابقات لیگ 2 هستند و بدون شک دو تیم از تیم های صعود کننده به لیگ یک از این چهارتیم خواهند بود.
وی اظهار کرد: شاهین بوشهر نیز از تیم های با سابقه و ریشه دار فوتبال کشور است که با هواداران پرشور خود از شانس های اصلی صعود به لیگ یک است.
شاهین با این تساوی 34 امتیازی شد و رده سومی خود را حفظ کرد و تیم مقاومت نیز با 32 امتیاز در رده چهارم قرار گرفت.
با پایان بازی های دور مقدماتی شاهین بوشهر، مقاومت تهران، کارون خرمشهر و داماش گیلان جز چهارتیم برتر گروه الف هستند که در مرحله دوم بازی های دسته دوم برای صعود به لیگ دسته یک فوتبال کشور با سایر حریفان به رقابت می پردازند.
7212/ 6045**خبرنگار: عبدالصمد شهریاری**انتشار دهنده:اکبر اقبال مجرد

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال