اهدا جوایز به برترین های جشنواره تئاتر طنز تنگستان

بوشهر- ایرنا- دهمین جشنواره استانی تئاتر طنز تنگستان روز دوشنبه با اهدا جوایز و معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد.

معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهرگفت:این جشنواره یکی از جشنواره های مهم استان بوشهر است که هر ساله شمار قابل توجهی از هنرمندان در آن شرکت می کنند.
آنیتا مظفری درگفت و گو با ایرنا افزود: جشنواه تئاتر طنز تنگستان از حیث ایجاد شور و نشاط در میان جامعه هنری حائز اهمیت ویژه است و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر نسبت به برگزاری آن اهتمام ویژه ای دارد.
وی بیان کرد: دهمین دوره جشنواره تئاتر تنگستان همانند سال های گذشته با شور و نشاط خاصی برگزار شد که براساس رای هیات داوران در طراحی بروشور، گریم، موسیقی، لباس، صحنه، به ترتیب محسن حیاتی نمایش 'تجمع بیش از یک بیشعور ممنوع'، شهربانو نیسنی 'ماجراهای جنگل آمازون'، محمود بهروزی 'من پسر شما را خوردم'، فاطمه کاظمی نژاد 'مصیبت های خانواده صمصامی' و محمود نیک نام 'جوجه اردک زشت' به عنوان برترین ها معرفی شدند.
در بخش بازیگری زن نیز لوح تقدیر، جایزه نقدی و تندیس جشنواره به فهیمه عشایری بازیگر نمایش جوجه اردک زشت به عنوان رتبه اول اهدا شد و فاطمه چمی بازیگر نمایش 'مو کی هسم ' و فاطمه گل چمن بازیگر نمایش مصیبت های خانواده صمصامی نیز بصورت مشترک رتبه دوم این بخش را از آن خود کردند.
رتبه سوم بخش بازیگری زن نیز به فرشته بازیگر نمایش جمالی مصیبت های خانواده صمصامی رسید.
لوح تقدیر، جایزه نقدی و تندیس جشنواره در بخش بازیگری مرد نیز به عبد بناری بازیگر نمایش من پسر شما را خوردم به عنوان رتبه اول اهدا شد و صادق کشت ورز بازیگر نمایش جوجه اردک زشت نیز رتبه دوم را به خود اختصاص داد.
جایزه رتبه سوم این بخش بطور مشترک به علی سنامیری بازیگر نمایش من پسر شما را خوردم و ابوالفضل حیدری بازیگر نمایش ماجراهای جنگل آمازون اهدا شد.
در بخش نویسندگی نیز لوح تقدیر، جایزه نقدی و تندیس جشنواره به رضا مختارزاده نویسنده نمایش مصیبت های خانواده صمصامی تعلق گرفت و عقیل جماعتی نویسنده نمایش من پسر شما را خوردم و بسام کریمی نویسنده نمایس تجمع بیش از یک نفر ممنوع به ترتیب مقام دوم و سوم را بدست آوردند.
لوح تقدیر ، جایزه نقدی و تندیس جشنواره بخش کارگردانی به عقیل جماعتی کارگردان نمایش من پسر شما را خوردم به عنوان رتبه اول اهدا شد و بهروز ملاح کارگردان نمایش جوجه اردک زشت و رضا باقری کارگردان نمایش مصیبت های خانواده صمصامی به ترتیب مقام های دوم و سوم را از آن خود کردند.
در این جشنواره هفت گروه نمایشی شرکت داشتند.
7212/6043**
خبرنگار: عبدالصمد شهریاری** انتشار دهنده: خدانظر خواجه

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال