فرماندارگناوه:

راهپیمایی 22 بهمن دشمنان را مایوس کرد

گناوه-ایرنا- فرماندار گناوه گفت: حضور پرشور و گسترده مردم همیشه درصحنه بویژه مرزنشینان این منطقه در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن نقشه ها و دسیسه های دشمنان را خنثی و به ناامیدی تبدیل کرد.

سید علی پاک‌نژاد روز شنبه با صدور پیامی که یک نسخه از آن در اختیار ایرنا قرار گرفت، افزود: مردم متدین و ولایتمدار این شهرستان با حضور حماسی و شکوهمند خود در سالروز چهلمین بهار انقلاب نشان دادند عهد و پیمانی که با نظام و ولایت فقیه بسته‌اند، همچنان بر آن پایدار و استوار هستند.
وی اضافه کرد: در یوم الله 22 بهمن پیام مردم ایران در گوش میلیون‌ها آزاده حقیقت‌جو در سرتاسر گیتی طنین‌انداز شد و به خود می بالیم که مردم شهرستان گناوه بار دیگر باحضور حماسی خود همگام با دیگر دوستداران نظام و انقلاب به دشمنان ثابت کردند که در هیچ برهه ای از تاریخ نمی توانند دربین صفوف بهم پیوسته ملت رخنه ای ایجاد کنند.
فرماندار گناوه اظهارکرد: به عنوان نماینده دولت از تمامی آحاد و اقشار مختلف مردم ولایت‌مدار و شهیدپرور این شهرستان که با حضور آگاهانه خود در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن، اقتدار، همبستگی و وحدت خود را به نمایش گذاشته و با آرمان های امام و شهدا تجدید بیعت کرده و به ندای رهبر فرزانه لبیک گفتند و از تلاش مسئولان و اعضای کمیته ستاد دهه فجر در اجرای برنامه های امسال صمیمانه تقدیرمی شود.
شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر قراردارد.
6164/6043**
خبرنگار: نعمت الله بهروزی** انتشار دهنده: خدانظر خواجه

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال