پرونده قضائی برای بازیکن تیم استقلال تهران دربوشهر تشکیل شد

بوشهر- ایرنا- دادستان بوشهرگفت: به دنبال حادثه رانندگی برای مهدی قائدی بازیکن تیم استقلال تهران در بوشهر پرونده قضائی برای این حادثه در شعبه اول دادیاری دادسرای عمومی و انقلاب این شهر تشکیل شده است.

علی حسن پور پنجشنبه شب درگفت وگو با ایرنا افزود:باتوجه به اینکه این حادثه رانندگی منجر به فوت یکی از سرنشینان و ایراد صدمه بدنی برای چند نفر دیگر شده پرونده قضائی تشکیل شده است.
وی تصریح کرد: برهمین اساس تاکنون نظر کارشناس راهنمایی و رانندگی در خصوص علت وقوع حادثه برای انجام تحقیق بیشتر گرفته شده است.
دادستان بوشهر با بیان اینکه این پرونده جنبه عمومی دارد که باید رسیدگی شود اضافه کرد: تحقیق بیشتر در این خصوص نیازمند بهبودی کامل مهدی قائدی بازیکن تیم استقلال تهران است.
درحادثه واژگونی خودرو ام وی ام در بلوار امام علی (ع) شهر بوشهر که ساعت 1:30 بامداد نهم بهمن ماه جاری رخ داد پنج نفر مصدوم شدند که سه نفر از آنها بطور سرپایی درمان و مرخص و مهدی قائدی در بیمارستان بستری و جراحی شد و مرحوم احمدرضا شاکر که براثر ضربه به سر مرگ مغزی شده بود با موافقت والدین و خانواده نیک اندیش شاکر اعضای بدنش به هشت بیمار نیازمند پیوند اهدا شد.
قائدی هافبک بوشهری تیم استقلال برای پیگیری وضعیت تحصیلی اش در دانشگاه بوشهر به این شهر سفر کرده بود.
6047/6045**خبرنگار: موناعیدان*انتشاردهنده: اکبراقبال مجرد

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال