معاون استاندار بوشهر:هم اندیشی هسته های گزینش در این استان نیازمند تقویت است

بوشهر-ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری بوشهر گفت: با توجه به اهمیت برگزاری نشست هسته های گزینش، برگزاری چنین نشست هایی در این استان نیازمند تقویت است.

به گزارش ایرنا، سعید زرین فر روز پنجشنبه در نشست هم اندیشی هسته های گزینش افزود: نقش مهم هسته‌های گزینش در انتخاب نیروی انسانی توانمند ایجاب کرده که نشست های مرتبط با این حوزه با جدیت و حساسیت بیشتری دنبال شود.
وی بیان کرد: نیروی انسانی در هر سازمان و جامعه‌ای سرمایه مهم و با ارزش آن محسوب شده که باید بیش از پیش به این مقوله مهم پرداخته شود.
زرین فر ادامه داد: محوریت هسته گزینش در استان‌ها بر عهده استانداری گذاشته شده زیرا پیش از این هر دستگاهی به صورت مستقل در این عرصه عمل می‌کرد و این شیوه ناهماهنگی هایی در این زمینه ایجاد می کند.
وی تاکید کرد: این نشست‌ها سبب بهبود روش‌ها و اصلاح فرایند طرح‌ها در برنامه‌های کاری می‌شود و این امر ایجاب کرده که این نشست‌‌ها به صورت مستمر ادامه داشته باشد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری بوشهر، با بیان اینکه این استان در بعد اقتصادی و صنعتی سهمی مهم در کشور ایفا می‌کند بیان کرد: هسته گزینش نقشی مهم در انتخاب نیروی انسانی کارآمد و توانمند دارد که خدمات این هسته قابل تقدیر است.
هسته های گزینش استان های فارس، هرمزگان، چهار محال بختیاری، اصفهان، کهگیلویه و بویر احمد در این نشست حضور داشتند.
7212/6043**
خبرنگار: عبدالصمد شهریاری** انتشار دهنده: خدانظر خواجه

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال