پنالتی دیدار تیم های پارس جنوبی و سیاه جامگان از روی اشتباه داور اعلام شد

بوشهر-ایرنا- سرمربی تیم فوتبال سیاه جامگان مشهد گفت: در دیدار این تیم با پارس جنوبی جم داور به اشتباه اعلام پنالتی کرد و این تصمیم منجر به شکست تیم سیاه جامگان شد.

به گزارش ایرنا، غلامرضا عنایتی سه شنبه شب پس از شکست یک بر صفر تیمش برابر پارس جنوبی جم در جمع خبرنگاران افزود: داور این دیدار به نوعی تحت تاثیر جو ورزشگاه قرار گرفت و اعلام پنالتی در دقیقه پایانی کرد.
وی گفت:با این حال سیاه جامگان برابر پارس جنوبی بازی خوبی ارائه کرد که امید است روند حرکتی این تیم در بازی های آینده بهتر شود.
عنایتی ادامه داد: در این دیدار موقعیت‌های خوبی روی هر 2 دروازه ایجاد شد و هر دو تیم موقعیت های زیادی برای گلزنی ایجاد کردند.
وی گفت: بازیکنان سیاه جامگان بازی جوانمردانه ای را ارائه کردند و زمین خوردن آنها در جریان بازی به دلیل مصدومیت و بدون قصد برای اتلاف وقت بود.
عنایتی ادامه داد: هدف بازیکنان سیاه جامگان در این بازی ارائه بازی شرافتمندانه بود که با وجود موفقیت در این امر در کسب نتیجه مدنظر خود موفق نشدند.
وی افزود: برای جذب بازیکن در نیم‌فصل دوم برنامه داریم که بدون شک بازیکن بی‌کیفیت و سیاهی لشکر جذب نمی‌کنیم.
سرمربی تیم فوتبال سیاه جامگان مشهد در ارتباط با میزبانی تیم فوتبال جم نیز افزود: میزبانی جمی ها در طول اقامت تیم سیاه جامگان در این شهر بسیار مناسب بود و جای خوشحالی است که یک تیمی با چنین تماشاگران پرشوری در لیگ برتر قرار دارد.
وی در ارتباط با تیم های هم گروه ایران درجام جهانی 2018 روسیه نیز گفت: گروه بسیار خوبی است و نباید ناامید شویم چراکه کار برای ما سخت‌تر می‌شود.
عناتی افزود: در این مسیر باید برای صعود به دور دوم با برنامه ریزی مناسب نهایت تلاش خود را بکار گیریم.
7212/ 6045**خبرنگار: عبدالصمد شهریاری**انتشار دهنده:اکبر اقبال مجرد

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال