هفته وحدت فرصتی مغتنم برای تحکیم همدلی امت اسلامی است

بوشهر-ایرنا - مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهرگفت:هفته وحدت فرصت مغتنمی برای تحکیم همدلی امت اسلامی و مقابله با دشمنان اسلام است.

به گزارش ایرنا، حجت‌الاسلام عبدالرضا سروستانی روز سه‌ شنبه در جمع فعالان تبلیغی استان بوشهر افزود: هفته وحدت یادگار معمار کبیر انقلاب اسلامی و برگرفته از افکار نورانی آن عالم دوراندیش است که باید از آن برای اتحاد کشورهای اسلامی استفاده کرد.
وی بیان کرد: حضرت امام (ره) با آینده نگری دریافت که دشمنان اسلام در مسیر ایجاد تفرقه و اختلاف بین کشورها و مذاهب اسلامی تلاش می‌کنند.
سروستانی اظهارداشت: امام بخوبی پی برد که چنانچه مسلمانان در خط واحد قرار گیرند هیچ قدرت مانع آن ها نمی شود و بر همین اساس تصمیم به نامگذاری هفته ای بنام وحدت بین مسلمانان گرفت.
وی ادامه داد: هفته وحدت فرصت ارزشمندی است تا هر کس از مسلمانان در هر مذهبی که باشد در مسیر واقعی اسلام قرار گیرد و مشت های گره کرده و صدای رسای خود را در جهت مقابله با ظلم و ستم به سمت دشمنان اسلام روانه کنند.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهرگفت: امید است همه کشورهای اسلامی، به ویژه آنهایی که دچار اشتباه هستند، این فرصت را غنیمت شمرده و خود را در مسیر امت اسلامی قرار دهند.
7212/ 6045**خبرنگار: عبدالصمد شهریاری**انتشار دهنده:اکبر اقبال مجرد

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال