2 بانوی بوشهری در مسابقات پارا آسیایی امارات شرکت می کنند

بوشهر-ایرنا- رئیس هیات ورزش های معلولان و جانبازان استان بوشهر گفت: فاطمه انصاری در رشته پرتاب وزنه و سعیده عبدالهی در رشته پرتاب دیسک در مسابقات پارا آسیایی 2017 امارات شرکت می کنند.

سید ابراهیم بحرانی روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این 2 ورزشکار بوشهری از 10 تا 17 آذرماه در اردوی متصل به اعزام در تهران زیر نظر مربیان تیم ملی به تمرین می پردازند و فاطمه تشنه دل نیز به عنوان مربی از استان بوشهر در این اردو حضور دارد.
وی بیان کرد: مسابقات پارا آسیایی امارات در رده سنی جوانان برگزار می شود و با توجه به سابقه درخشان انصاری و عبدالهی از آنها در مسابقات پیش رو انتظار کسب مدال های خوش رنگ داریم.
بحرانی ادامه داد: تیم فوتبال هفت نفره معلولان و جانبازان استان بوشهر نیز طی 2 تا سه ماه آینده به مسابقات قهرمانی کشوری رده سنی بزرگسالان در استان فارس اعزام می شوند.
وی گفت: مسابقات والیبال نشسته دسته یک کشور نیز در سه گروه 6 تیمی برگزار می شود که میزبانی یک گروه از سه گروه یاد شده با استان بوشهر است.
بحرانی افزود: با توجه به مشکلات مالی موجود در صدد هستیم با تامین هزینه های میزبانی بتوانیم میزبانی شایسته در زمینه والیبال نشسته را داشته باشیم.
7212/6043**
خبرنگار: عبدالصمد شهریاری**انتشار دهنده:خدانظر خواجه

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال