اردوی تیم ملی کاراته نونهالان در عسلویه استان بوشهر آغاز شد

بوشهر-ایرنا- رئیس هیات کاراته استان بوشهر گفت: اردوی تیم ملی کارانه نونهالان با حضور 60 کاراته کار در عسلویه این استان آغاز شد.

هادی زیدی روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این اردو به عنوان پنجمین اردوی تیم ملی نونهالان است که خود را مهیای مسابقات آسیایی می کنند.
وی بیان کرد: در اردوی آمادگی تیم ملی کاراته نونهالان چهار کاراته کار استان بوشهر نیز حضور دارند.
زیدی یادآور شد: این اردو با همکاری سپاه و نظارت هیات کاراته استان بوشهر برگزار می شود که برگزاری آن در استان می تواند به رونق کاراته در بین نونهالان استان بوشهر کمک کند.
رئیس هیات کاراته استان بوشهر گفت: به پیشنهاد فدراسیون کاراته برای میزبانی اردوی تیم ملی در استان بوشهر در رده های مختلف سنی، هیات کاراته استان طبق برنامه زمانبندی خود و برای رشد بیش از پیش کاراته استان در سطح کشوری و جهانی در آینده میزبان اردوهای تیم ملی در رده سنی جوانان امید و بزرگسالان خواهد بود.
وی ادامه داد: اکنون رشته کاراته در هر 10 شهرستان استان بوشهر فعال است و 2 هزار و 500 نفر در این زمینه فعالیت می کنند.
زیدی تاکید کرد: با توجه به اینکه رشته کاراته از رشته های المپیکی است نیاز است که نوع نگاه ها به این رشته تغییر کند و حمایت بیشتری از آن صورت پذیرد.
وی یادآور شد: استان بوشهر از استان های مستعد کشور در زمینه ورزش کاراته است که در صورت تامین امکانات زیرساخت این ورزش می توانیم در سطح ملی حرف های زیادی برای گفتن داشته باشیم.
7212/6043**
خبرنگار: عبدالصمد شهریاری** انتشار دهنده: خدانظر خواجه

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال