کل اخبار روز جاری: 1274   |   کل اخبار سراسری : 597
ساعت کاری تمامی وزارتخانه ها روز دوشنبه با دو ساعت تاخیر آغاز می شود/اختصاص ۸ هزار میلیارد ریال برای  تامین آب اضطراری و ارتقای کیفیت آب شرب

هیات دولت در جلسه ای به ریاست دکتر روحانی تصویب کرد؛

ساعت کاری تمامی وزارتخانه ها روز دوشنبه با دو ساعت تاخیر آغاز می شود/اختصاص ۸ هزار میلیارد ریال برای تامین آب اضطراری و ارتقای کیفیت آب شرب

تهران- ایرنا- هیات دولت روز یکشنبه در جلسه ای به ریاست حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری تصویب کرد که با توجه به فرا رسیدن شبهای قدر و ایام سوگواری مولای متقیان حضرت علی (ع)، زمان شروع به کار کلیه وزارتخانه ها، سازمانها، شرکتها و موسسات دولتی در سراسر کشور در روز ۱۹ ماه مبارک رمضان با دو ساعت تاخیر آغاز می شود.

معاونان آمانو امشب به تهران می روند

معاونان آمانو امشب به تهران می روند

وین - ایرنا - معاونان یوکیا امانو مدیرکل اژانس بین المللی انرژی اتمی برای حل آنچه طرف های غربی مساله ابعاد نظامی احتمالی یا مطالعات ادعایی می خوانند به تهران می روند.

آیت الله خامنه ای محور اساسی برای حیات انقلاب و امنیت کشور هستند

آیت الله هاشمی رفسنجانی در مصاحبه با الوفاق:

آیت الله خامنه ای محور اساسی برای حیات انقلاب و امنیت کشور هستند

تهران- ایرنا- رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به روابط صمیمانه اش با رهبر معظم انقلاب گفت: من معتقدم که در حال حاضر آیت الله خامنه ای در ایران جایگزینی به این آسانی ندارد؛ و ایشان الان محور اساسی هم برای حیات انقلاب و هم امنیت کشور هستند.

کاهش 23 درصدی خام فروشی مواد معدنی

رییس سازمان توسعه تجارت؛

کاهش 23 درصدی خام فروشی مواد معدنی

تهران - ایرنا - رییس سازمان توسعه تجارت از کاهش 23 درصدی خام فروشی مواد معدنی خبر داد و گفت: این آمار نشانگر توجه به رویکرد صادرات محصولات با ارزش افزوده بالاتر در کشور است.

سر خط اخبار

  • گزارش
  • گفت و گو
  • اندیشه
  • خبر از ايرنا
10 سال عمر برباد رفته سهم ایرانی ها!

10 سال عمر برباد رفته سهم ایرانی ها!

تهران - ایرنا - چندی پیش یک مقام مسوول در وزارت بهداشت اعلام کرد که ایرانی ها سالانه 10 سال عمر برباد رفته دارند به آن معنا که 10 سال زودتر جان خود را براثر بیماری های غیرواگیر به ویژه سکته های قلبی و مغزی از دست می دهند.

تامس نیگل، فیلسوف سیاسی فرهنگ مدار

تامس نیگل، فیلسوف سیاسی فرهنگ مدار

تهران-ایرنا- مصطفی ملکیان در رونمایی از ترجمه کتاب برابری و جانبداری اثر تامس نیگل، به تحلیل نظریه ی وی در باب فرهنگ پرداخت و ضمن تبیین ابعاد مختلف مفهوم فرهنگ گفت: نیگل در رده ی متفکرانی است که به اندیشه ی اصالت فرهنگ قائل و مسائل فرهنگ را علت العلل مشکلات یک جامعه می داند.

ضعف های فراوان بدنه رسانه ای کشور/ شبکه های اجتماعی هشداری برای رسانه های سنتی

ضعف های فراوان بدنه رسانه ای کشور/ شبکه های اجتماعی هشداری برای رسانه های سنتی

تهران- ایرنا- اطلاع رسانی در عصر حاضر توسط رسانه ها به عنوان یکی از تاثیر گذارترین ابزارها برای انتقال پیام به مخاطبان محسوب می شود از سویی با بروز و ظهور فناوری های نوین ارتباطی سرعت انتقال پیام از طریق شبکه های اجتماعی به چندین برابر رسیده و نقش رسانه ها را کمرنگ تر کرده و از دیگر سو آنها را باچالش هایی از جمله ریزش مخاطب و... مواجه نموده است.

تحلیل و تفسیر

سوریه، جولانگاه نظامی ترکیه؟

سوریه، جولانگاه نظامی ترکیه؟

تهران-ایرنا- رخدادهای میدانی در سوریه از جمله پیشروی کردها در منطقه ی «تل ابیض» همزمان با افزایش اختلاف های ترکیه و آمریکا در زمینه ی تحولات سوریه، احتمال ماجراجویی نظامی آنکارا در خاک همسایه ی جنوبی را تقویت کرده است. اما این مساله چه پیامدها و خطراتی را خواهد داشت؟

توافق هسته یی؛ خیلی دور، خیلی نزدیک

توافق هسته یی؛ خیلی دور، خیلی نزدیک

تهران- ایرنا- ناکام ماندن سیاست های تهدیدی و تحریمی علیه جمهوری اسلامی ایران بر سر راه تولید دانش بومی فناوری صلح آمیز هسته یی، غرب را به گرفتن این تصمیم وادار کرده است که یا به سیاست بی حاصل پیشین ادامه دهد یا توافقی پایدار را رقم زند.

خاورمیانه ی امروز و معضل «آوارگی»

خاورمیانه ی امروز و معضل «آوارگی»

تهران- ایرنا- خشونت های چند سال گذشته در پی خیزش های عربی و حوادث پس از آن در خاورمیانه، به فروپاشی سیاسی برخی کشورهای منطقه و آوارگی میلیون ها نفر منجر شده است که این امر پیامدهای امنیتی زیادی برای منطقه به دنبال خواهد داشت.

برجام؛ تشنه نقش آفرینی مستقل و عادلانه آژانس

برجام؛ تشنه نقش آفرینی مستقل و عادلانه آژانس

تهران- ایرنا- وین اتریش این روزها در حالی میزبانی آخرین دور نشست های نمایندگان جمهوری اسلامی ایران و گروه 1+5 را بر عهده دارد که بلندپایه ترین مقام آژانس بین المللی انرژی اتمی برای رایزنی درباره چگونگی همکاری های فنی- حقوقی، به تهران آمده است.

سایر زبان ها

Español     Türkçe     English      العربیه     اردو     Pусский
  • ویژه
  • نقد در رسانه ها
  • رسانه های مجازی
  • مطبوعات ایران
  • مطبوعات جهان

اشتراک بسته های پیشخوان خبر یا (MMS) ایرنا

از طریق شبکه ایرانسل با ارسال کد 6999 به سر شماره 8494

---------------------------------------------

اشتراک بسته های اخبار پیامکی یا (SMS) ایرنا

از طریق شبکه همراه اول با ارسال کد 8 به سر شماره 20374

پرونده خبری